PORT for Health: ostatnie dni rejestracji

Przed nami ostatnie dni rejestracji na konferencję PORT for Health: Neuroscience. Na zgłoszenie swojego udziału uczestnicy mają czas do 10. października.

Do pierwszej międzynarodowej konferencji PORT for Health: Neuroscience 2021 został już tylko tydzień. Trzydniowy program wydarzenia (13.-15. października 2021 r.) wypełniony będzie wykładami z związanymi z tematyką zaburzeń afektywnych, neurorozwojowych i zaburzeń odżywiania. W sumie będzie to ponad 20 prelekcji, które wygłoszą wybitni eksperci z całego świata.

Keynote lectures poprowadzą:

✔️ Isabelle Mansuy / Universität Zürich i ETH Zürich (zaburzenia afektywne),

✔️ Anna Molofsky / University of California, San Francisco (zaburzenia neurorozwojowe),

✔️ Daniela Cota / Neurocentre Magendie, Université de Bordeaux (zaburzenia odżywiania).

Organizatorem konferencji jest Centrum Nauk o Życiu i Biotechnologii w Łukasiewicz – PORT.

„PORT for Health: Neuroscience 2021” to pierwsza z cyklu konferencji naukowych poświęconych istotnym zagadnieniom z pogranicza nauki i medycyny, na które zapraszać będzie wrocławski Instytut Sieci Badawczej Łukasiewicz. Spotkania będą skupiać naukowców, klinicystów i przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego, którzy poruszą tematy mające istotne znaczenie dla ludzkiego zdrowia oraz rozwoju współczesnych nauk biomedycznych. Główne tematy dyskusji to m.in. podstawowe mechanizmy molekularne i rozwój modeli chorób, poszukiwanie nowych leków oraz możliwości nowatorskich terapii celowanych w medycynie spersonalizowanej. W tym roku przedmiotem konferencji będzie neurobiologia, ze szczególnym naciskiem na neuropsychiatrię.

Zapraszamy do udziału online!

Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim.

Opłata rejestracyjna wynosi 80 zł.

Formularz rejestracji znajduje się tutaj.