Specjalista (Technik laboratoryjny)

Lokalizacja Wrocław
Termin składania aplikacji 17.09.2021

Grupa Badawcza Dynamiki Genomu (prowadzona przez dr Michała Malewicza) wykorzystuje narzędzia biologii molekularnej do badania odpowiedzi komórkowej na uszkodzenia w DNA oraz wpływu zaburzeń w tym procesie na powstawanie nowotworów.

Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko

SPECJALISTA (TECHNIK LABORATORYJNY)

Miejsce pracy: Wrocław

nr ref. STL/DG/2021

Główne zadania i obowiązki

  • Wspomaganie pracy Lidera Grupy i innych członków zespołu w pracach laboratoryjnych.
  • Logistyka i organizacja pracy w laboratorium badawczym.
  • Przygotowywanie odczynników i obsługa sprzętu laboratoryjnego.
  • Pilnowanie porządku organizacyjnego w laboratorium.
  • Dbanie o czystość i bezpieczeństwo pracy.
  • Koordynowanie dużej hodowli komórek ssaczych .

Kwalifikacje zawodowe

  • Wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki z obszaru nauk biologicznych.
  • Bardzo dobra znajomość technik biologii molekularnej (elektroforeza kwasów nukleinowych i białek, PCR, Western blot i postawy hodowli komórek ssaczych) i biologii komórki potwierdzona przynajmniej 2-letnim doświadczeniem w pracy laboratoryjnej.
  • Doświadczenie w pracy ze sprzętem laboratoryjnym.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Sumienność i dokładność.
  • Komunikatywność.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Kandydatom oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.
  • Praca w młodej i dynamicznie rozwijającej się grupie badawczej.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej.
  • Bezpłatne miejsce parkingowe.
  • Pracę na terenie zielonego kampusu naukowego.
  • Dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego.
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie.

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem formularza na stronie: