SPECJALISTA DS. INSTALACJI (UTRZYMANIE INFRASTRUKTURY, UTRZYMANIE RUCHU, FACILITY MANAGEMENT)

Lokalizacja Wrocław
Termin składania aplikacji 08.10.2021

Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław

Nr ref. Sds.I/HWAC/2021

Główne zadania, obowiązki oraz zakres odpowiedzialności:

  • Nadzór nad utrzymaniem infrastruktury technicznej.
  • Diagnozowanie usterek w powierzonym obszarze infrastruktury technicznej.
  • Nadzór branżowy nad realizacją bieżącej konserwacji i przeglądów w powierzonym obszarze.
  • Tworzenie i archiwizowanie dokumentacji wewnętrznej.
  • Bieżący monitoring i rozwiązywanie problemów pojawiających się w związku z eksploatacją budynków i instalacji w powierzonym obszarze.

Wymagania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowany tytuł inżyniera).
  • Minimum dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (utrzymanie ruchu, serwis, FM).
  • Posiadane aktualne uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji (E1).
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (DTR).
  • Umiejętność czytania schematów.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość podstaw technicznego języka angielskiego.
  • Znajomość programów AutoCad / ZwCad.
  • Znajomość branży wentylacji, instalacji chłodniczych, techniki grzewczej, wod-kan.

Kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w zorganizowanym zespole inżynierów i techników Departamentu Technicznego.
  • Niezbędne szkolenia i wprowadzenie w zakres obowiązków.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej.
  • Dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego.
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie.
  • Bezpłatne miejsce parkingowe.
  • Pracę na terenie zielonego kampusu naukowego.

Aplikacje należy przesyłać poprzez stronę:

Termin przesyłania aplikacji:  08.10.2021 r.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut Sieci działający pod nazwą Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, ul. Stabłowicka 147, 54-066 Wrocław. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji a także – w przypadku wyrażenia zgody – dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także prawie od wycofania zgody na przetwarzanie danych, bez wpływu na przetwarzanie, którego dokonano przed cofnięciem zgody. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej informacji o ochronie danych osobowych: https://www.port.org.pl/ochrona-danych/

Informacje o kandydatach, którzy zgłoszą się do naboru, stanowią informację publiczną w zakresie objętym wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o naborze. Informacja o wyniku naboru, zawierająca określenie stanowiska pracy, na które nabór był prowadzony, imię albo imiona i nazwisko wybranego kandydata oraz jego miejsce zamieszkania w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny a także uzasadnienie dokonanego wyboru kandydata albo niezatrudnienia żadnego kandydata będzie upubliczniona zgodnie z wymogami ustawy z dnia 21 lutego 2019 r. o Sieci Badawczej Łukasiewicz.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.