MŁODSZY ADMINISTRATOR IT

Lokalizacja Wrocław
Termin składania aplikacji 22.10.2021

Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko

którego zadaniem będzie zapewnienie wsparcia użytkownikom w zakresie rozwiązywania problemów związanych z funkcjonowaniem i obsługą  sprzętu komputerowego oraz wykorzystywanych systemów.

Miejsce pracy: Wrocław

nr ref. MD/SdsHD/IT/2021

Główne zadania i obowiązki

  • Wsparcie administratorów przy codziennych zadaniach związanych z zarządzaniem infrastrukturą teleinformatyczną.
  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów związanych z obsługą infrastruktury i systemów IT.
  • Wspieranie i udział w rozwoju infrastruktury i systemów IT.
  • Codzienne wsparcie użytkowników w zakresie obsługi komputerów, urządzeń i systemów informatycznych wykorzystywanych w firmie, w tym m.in.: instalowanie oprogramowania, konfiguracja komputerów i urządzeń peryferyjnych itp.
  • Szkolenie nowych pracowników z zakresu funkcjonowania i obsługi systemów i oprogramowania.
  • Ewidencja i zarządzanie zasobami IT (m.in. sprzęt, oprogramowanie i licencje).
  • Monitorowanie bezpieczeństwa wewnętrznego w tym stacji klienckich i użytkowników.
  • Tworzenie i nadzór nad przestrzeganiem wewnętrznych procedur IT.

Kwalifikacje zawodowe

  • Wykształcenie min. średnie techniczne.
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w administrowaniu i zarządzaniu infrastrukturą teleinformatyczną opartą o rozwiązania MS Windows.
  • Doświadczenie w obsłudze zgłoszeń HelpDesk, dotyczących szeroko rozumianej infrastruktury IT (Systemy IT, komputery, laptopy, drukarki, urządzenia peryferyjne i mobilne, MS Windows, MS Office itp.).
  • Dobra znajomość zagadnień sieciowych LAN, WAN, Wi-Fi, VPN i umiejętności podstawowej konfiguracji sieci.
  • Dobra znajomość i doświadczenie w administrowaniu MS Windows Serwer (m.in. AD, DNS, DHCP).
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows i pakietów biurowych Microsoft Office.
  • Bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego i peryferyjnego (naprawa, serwis, instalacja).
  • Zaawansowana umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów użytkowników sprzętu komputerowego i oprogramowania.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Kandydatom oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Rozwój umiejętności i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych.
  • Pracę w organizacji naukowo-badawczej nastawionej na realizację innowacyjnych, prestiżowych projektów badawczo-rozwojowych.
  • Interesującą pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej.
  • Dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego.
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie.
  • Bezpłatne miejsce parkingowe.
  • Pracę na terenie zielonego kampusu naukowego.

Aplikacje należy przesyłać poprzez stronę:

Termin przesyłania zgłoszeń 22.10.2021 r.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut Sieci działający pod nazwą Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, ul. Stabłowicka 147, 54-066 Wrocław. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji a także – w przypadku wyrażenia zgody – dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także prawie od wycofania zgody na przetwarzanie danych, bez wpływu na przetwarzanie, którego dokonano przed cofnięciem zgody. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej informacji o ochronie danych osobowych: https://www.port.org.pl/ochrona-danych/

Informacje o kandydatach, którzy zgłoszą się do naboru, stanowią informację publiczną w zakresie objętym wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o naborze. Informacja o wyniku naboru, zawierająca określenie stanowiska pracy, na które nabór był prowadzony, imię albo imiona i nazwisko wybranego kandydata oraz jego miejsce zamieszkania w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny a także uzasadnienie dokonanego wyboru kandydata albo niezatrudnienia żadnego kandydata będzie upubliczniona zgodnie z wymogami ustawy z dnia 21 lutego 2019 r. o Sieci Badawczej Łukasiewicz.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.